Apie mus

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija.

about us

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija. Kiekvienas salonas pasižymi savita ir aiškia koncepcija, erdviomis ir gausiomis ekspozicijomis, naujausiomis, įdomiausiomis santechninės keramikos, įrangos, dekoratyvinių plytelių bei šildymo produktų kolekcijomis. Visuose salonuose dirba profesionalūs konsultantai ir dizaineriai, kurie ne tik suteiks visą reikalingą informaciją, bet ir padės suprojektuoti Jūsų svajonių vonios kambarį.

Salonas “Muresta Deco” Unideco, Verkių g. 44, Vilnius

Naujausias vonios kambario įrangos salonas, kuriame prekiaujama žinomiausių ir populiariausių Europos gamintojų: "Ravak", "Laufen", "Ideal Standard", "Keramag", "Kolo", "Jika", "Villeroy&Boch" produkcija. Šis salonas išsiskiria tuo, kad vienoje vietoje sukoncentruota įdomiausi, išskirtinio dizaino ir įprastų serijų akcijiniai prekių pasiūlymai, o didžiąją dalį prekių galima įsigyti tą pačią dieną. Salono ekspozicijoje dizaineriai ir individualūs pirkėjai vienoje vietoje gali pamatyti, paliesti didžiausių Europos gamintojų produktų kokybiškumą, praktiškumą ir technologines naujoves. Daug vietos skiriama jaukumą vonios kambaryje kuriančioms detalėms - aksesuarams. Salone taip pat prekiaujama ir "Lampe Berger" kvapais, kurie sukurs malonią atmosferą ne tik vonios kambaryje, bet ir visuose namuose. 

Salonas “Muresta” Ukmergės g. 285, Vilnius

Bendras salono ekspozicijos plotas - net 400 kv.m. Salono išskirtinumas – didžiausia Vilniuje „Ravak“ gamintojo produkcijos ekspozicija, taip pat didelis „Jika“ ir „Laufen“ keramikos bei „Hansgrohe“ maišytuvų pasirinkimas. Didžioji dalis salone pristatomos produkcijos čia pat ir sandėliuojama, todėl klientai gali operatyviai atsiimti užsakytas prekes.

Salonas “Muresta” Domus galerija, P.Lukšio g. 32, Vilnius

250 kv.m plotą užima pasaulinio garso santechninės keramikos ir įrangos gamintojai. Salone pristatomos žinomiausios santechninės keramikos grandų kolekcijos. Salone įrengtas atskiras, firminis „Villeroy&Boch” salonas. Atskiro paminėjimo nusipelno milžiniško susidomėjimo sulaukusi vonios kambario kolekcija „Kartell by Laufen“ (gamintojas – „Laufen“). Čia taip pat galite apžiūrėti „Huppe“ dušo kabinas, „Keuco“ vonios kambario baldus bei aksesuarus ir kt. Ekspozicija nuolat ir operatyviai atnaujinama.

Salonas “Vonios dizaino namai” Domus galerija, P.Lukšio g. 32, Vilnius

Taip, čia karaliauja stilius, dizainas ir inovacijos. 2014 metais atidaryto salono koncepcija – atrinkti įdomiausius ir naujausius produktus, pabrėžiančius gamintojų galimybes ir išskirtinumą. Salone eksponuojama „Duravit“ santechninė keramika, „Hansgrohe Axor“ maišytuvai, dušo įranga, „Geberit“ sanitarinė įranga. Gausu italų gamintojų produkcijos, kaip: „Margarolli“, „Globo“, „Bellosta“, „Simas“ ir kt. Čia galima apžiūrėti naujausias vokiečių kompanijos „Kaldewei“ plienines vonias ir kitų vokiečių gamintojų „Keuco“, „Dornbracht“, „Burgbad“ maišytuvus bei vonios kambario aksesuarus. Išskirtinis salono eksponatas – veikiantis (!) kompanijos „Geberit“ unitazas „Aqua Clean Sela“ su integruota apiplovimo funkcija. Šiame salone išskirtinis dėmesys skiriamas Spa, sveikatingumo procedūroms vonios kambaryje, pristatomos „Villeroy&Boch”, “Teuco”, “Hoesch” masažinės vonios, saunos, garinės pirtys, dušo kabinos su masažiniais rėžimais.

Salonas “Eldoris” Domus galerija, P.Lukšio g. 32, Vilnius

230 kv.m ploto salone itin didelis vonios kambario, gyvenamųjų patalpų, lauko terasų, namų fasadų, baseino plytelių bei santechninės įrangos pasirinkimas. Išskirtinės tiekimo sąlygos su Ispanijos ir Italijos plytelių tiekėjais garantuoja operatyvų užsakytų prekių pristatymą. Dizaineriai ir architektai čia ras itin didelį dekoratyvinių plytelių ir aksesuarų pasirinkimą, taip pat galės susipažinti su pastatomų „Paa“ ir „Balteco“ vonių bei „Hansa“ maišytuvų ekspozicijomis. Prireikus, salone Jums nemokamai padarys vizualizaciją su pasirinktomis plytelėmis.

Salonas “Santechnika, šildymas” Ogmios miestas, Ūkio kiemas 3, Verkių g. 29, Vilnius

Salone teikiamos profesionalios konsultacijos šildymo klausimais ir siūloma didžiausių vakarų šalių gamintojų produkcija: „Viessmann“ ir „Immergas“ katilai ir šilumos siurbliai, „Kermi“, „Genova“ vamzdynų sistemos, „Soltralentz“ nuotekų valymo sistemos.

Gamintojai

Skaityti plačiau