Gamintojai

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija.

about us

PERONDA GROUP atsiradimo istorija siekia 19 amžių, – išlikusiuose dokumentuose 1827 m. minimos Peris ir Marti šeimos, kurios vertėsi keramikos dirbiniais Kasteljone, Ondos gyvenvietėje. Galiausiai šie šeimų verslai paskatino 1951 m  įkurti „Peris y Cia“ fabriką, kuris plečiantis gamybai bei augant jų produkcijos eksportui persikėlė į didesnes gamybines patalpas ir buvo pervadintas „Peronda“.

Dabar tai vienas iš Ispanijos fabrikų lyderių, per dieną pagaminantis 300.000 m2 keraminių ir akmens masės plytelių. Perondos produkcija yra itin aukštos kokybės, originalaus dizaino, ilgaamžiška. Įmonė nuolat investuoja į naujausias technologijas, ieško inovatyvių sprendimų, bendradarbiauja su garsiais dizaineriais.

NATUCER – palyginus jauna kompanija, įkurta 1990m. Ispanijoje, bet nuolat tobulėjanti ir neatsiliekanti nuo kitų gamintojų plytelių gausa bei gavusi ne vieną apdovanojimą. Gamintojas siūlo vidaus ir lauko keramines plyteles, taip pat naudoja skaitmeninio spausdinimo technologiją. NATUCER verta rinktis tiems, kas ieško fasadinių ir lauko plytelių terasoms.

ELIOS įmonė buvo įkurta 1968m. Italijoje ir dėl savo dinamiškumo ir kūrybiškumo jau seniai yra tarp vonios, virtuvės ir grindų plytelių lyderių. Kompanija daugiausiai gamina porcelianines plyteles, skirtas gyvenamosioms patalpoms didesnes nei vidutines pajamas uždirbantiems žmonėms.

COLORKER – vienas didžiausių Ispanijos fabrikų, gaminantis keramines ir akmens masės plyteles, įkurtas 1987m. Kompanija kreipia didelį dėmesį į plytelių techninę ir estetinę pusę bei kiekvieno žmogaus individualius poreikius. Itin gausus raštuotų plytelių pasirinkimas, todėl kiekvienas ras produktų, pagal savo norus ir galimybes.

VIVES – italų keraminių plytelių gamintojas, pasiruošęs patenkinti kiekvieno pirkėjo lūkesčius, siūlantis grindines ir sienines plyteles. Itin gausus raštuotų plytelių pasirinkimas – pastarųjų metų tendencingiausias sprendimas. Taip pat rasite ir netradicinių formų plytelių.

BRENNERO – italų plytelių gamintojas, savo veiklą pradėjęs nuo sieninių plytelių, o dabar prekiaujantis ir grindinėmis plytelėmis. Šios kompanijos produktai puikiai atspindi “Pagaminta Italijoje” sąvoką, kas reiškia modernumo, tradicijų ir dizaino draugystę, bei, žinoma, ir kokybę.

TAGINA – 1973m. Italijoje įkurtas ženklas, turintis gilias tradicijas, gaminant keramines grindų ir sienų plyteles, taip pat tinkamas naudoti ir lauke, privačiose ir viešose patalpose. Kiekvienas ras sau tinkamą pasirinkimą, nes stilių įvairovė itin plati: nuo modernių iki klasikinių ir taip vadinamo “rustic” stiliaus.

ADEX – nuo 1897m. savo veiklą pradėjusi plytelių gamintoja – viena seniausių gamyklų Italijoje. Jie pirmieji pradėjo eksportuoti savo produkciją į Ameriką, Adex plytelės puikavosi įvairiuose filmuose ir garsių žmonių namuose. Gamykla netgi bendradarbiavo su Salvador Dali, kurio piešiniai buvo užfiksuoti plytelių dizaine.

FONDOVALLE – Italų gamintojas, rinkos lyderis, siūlantis porcelianines grindų ir sienų plyteles. Įmonė daug dėmesio skiria kokybei, estetinei pusei, technologijoms ir inovacijoms, taip pat dalyvauja įvairiuose aplinką saugančiuose projektuose ir siūlo 100proc. “Pagaminta Italijoje” atitinkančias plyteles. Itin gausus marmuro, natūralaus akmens ar medžio imitacijos plytelių.

PIEMME VALENTINO – nuo 1962m. Italijoje įkurta plytelių gamykla, “Made in Italy” reikšmę įgyvendinanti derindama kompetenciją, aistrą ir kūrybiškumą. Šiuo metu jų gamykla yra pati moderniausia pasaulyje. Produktų asortimentas labai platus – apie 20 rūšių plytelių vidaus ir lauko paviršiams, daugiau nei 30 marmuro išvaizdos plytelių dizainų, daug 3D reljefinių plytelių.

GAMBARELLI – jau trečią šeimos kartą gyvuojanti italų kompanija, atsakingai žiūrinti į savo darbą bei puikiai atpažįstama pasaulyje dėka naudojamų technologijų, dizaino sprendimų ir tradicijų. Įmonė nuolat investuoja į naujus tyrimus, tad jai priklauso 3 tarpautiniai patentai, kurie taikomi gaminant plyteles.

ROCA yra didžiausia vonios įrangos tiekėja visame pasaulyje. Roca Group – tai šeimos valdoma tarptautinė bendrovė, kuriai priklauso grupė verslų, apimančių vonios kambario produktų dizainą, gamybą bei tiekimą architektūros, statybų ir dizaino sektoriams. Grupei priklauso gamybos bazės keturiuose planetos kontinentuose; įvairiuose jos padaliniuose visame pasaulyje dirba virš 20 tūkst. žmonių. Roca yra pasaulinė lyderė vonios kambario versle, ji vykdo aktyvią veiklą 135 valstybėse. Roca gamina ir parduoda praktiškai viską, ko reikia vonios erdvės įrengimui: sanitarinę keramiką, vonias iš ketaus, emaliuoto plieno arba akrilo, masažines vonias, dušo padėklus, maišytuvus, baldus, aksesuarus, plyteles ir dar daugiau. Visi Roca produktai pasižymi meistrišku dizainu, lanksčiu prisitaikymu prie naujausių rinkos tendencijų. Dar prieš 50 metų, kai tik pradėta garsiau kalbėti apie klimato kaitos grėsmę, Roca pradėjo įgyvendinti pagarbos aplinkai filosofiją, kuri materializavosi į naujų technologijų, padedančių sumažinti vandens ir energijos suvartojimą, plėtrą.

TODAGRES – ispanų kompanija, įkurta 1969m., gaminanti ir parduodanti keramines plyteles visame pasaulyje. Įmonė turi vieną moderniausių gamyklų. Plytelių asortimente itin daug žemės spalvų, todėl kiekvienas lietuvis ras sau tinkančias plyteles.

DEL CONCA – italų keraminių plytelių gamintojas, nuo 1962m. savo veiklą pradėjęs, kaip mažos plytelių gamintojų dirbtuvės ir vėliau išsiplėtęs iki žymiai didesnių gamybos pajėgumų, šiuo metu žinomas visame pasaulyje. DEL CONCA buvo pirmoji pasaulyje, pritaikiusi “vieno deginimo” techniką keraminių plytelių gaminimui. Kaip ir dauguma kitų, šis gamitojas dalyvauja įvairiose programose, tausojančiose mūsų aplinką ir resursus.

Įkurta 1996 metais, Bayker yra Italijos prekinis ženklas, kurio dėmesys sutelktas į plytelių virtuvėms ir vonioms gamybą. Bayker išsiskiria atsidavimu mažo formato, tačiau modernios išvaizdos plytelėms, kurias galima įvairiai derinti tarpusavyje.

MOSAVIT – ispanų mozaikos gamintojas, siūlantis itin platų mozaikinių plytelių pasirinkimą. 2014m. MOSAVIT pirmieji plytelėms pradėjo taikyti skaitmeninę spausdinimo technologiją, kurios dėka galima išgauti medžio ar marmuro tekstūrą bei gausybę įvairių raštų.

ROSA GRES – ispanų kompanija, siekianti, jog kievieno gyvenamoji aplinka būtų graži. Beje, ne tik interjeras, bet ir eksterjeras! Jų specializacija – plytelės, skirtos poilsio zonoms – baseinams ir kitoms su vandeniu ir poilsiu susijusioms patalpoms.Tai šeimos verslas, prasidėjęs dar 1830m., todėl patirtis yra tikrai jų stiprioji pusė.

LA PLATERA – ispaniškų plytelių gamintojas. Jie paskyrę savo darbą elegancijai, švarioms, grynoms linijoms ir erdvėms, kurios patiktų kiekvienam iš jūsų. La Platera siekia balanso tarp to, kas patinka ir ko reikia, tarp to, kas yra šiandien ir kas bus rytoj.

INTERMATEX – Ispanijos įmonių grupė, po kurios ženklu slepiasi tokie vardai, kaip Matex, INT@KO ir Essentia. Kompanija gali pasiūlyti įvairaus formato itin aukštos kokybės mozaikinių plytelių.

HISBALIT MOSAICO – ispaniškos mozaikinės plytelės, jau daugiau nei 50 metų gaminamos ir tiekiamos visam pasauliui, naudojant aplinką tausojančius ir tvarius sprendimus bei medžiagas. Visos plytelės yra 100proc. ekologiškos, gaminamos naudojant perdirbtą stiklą  ir natūralius pigmentus bei atitinka visus keliamus plytelėms reikalavimus.

GRESTEJO – jauna kompanija, įkurta 2001m. Portugalijoje, turinti didelių siekių ir jau 2006m. padvigubino savo produkcijos kiekius. Kompanija susikūrė iš poreikio pasiūlyti rinkai aukštos kokybės presuotų paprastų ir patvarių grindų plytelių. Plytelės gali būti naudojamos tiek viduje, tiek lauke.

GRESMANC – ispanų plytelių gamintojas, pradėjęs savo veiklą nuo 3 šeimos kartų darbo. Plytelės itin aukštos kokybės, skirtos eksterjerui (nors yra ir interjerui), ypač laiptams, kuriuos iki menkiausios detalės galima išklijuoti plytelėmis būtent iš Gresmanc asortimento, nes gausu įvairių kampukų ir kitų reikalingų detalių.

CODICER95 – Ispanijos grindų plytelių gamintojas. Su šiomis plytelėmis galėsite interjere pakeisti tikrą medį ar akmenį – pasirinkimas itin didelis. Rasite ir raštuotų, ir šešiakampio formos plytelių, todėl šį gamintoją drąsiai gali rinktis tie, kurie nori pataikyti į naujausias tendencijas.

CINCA – 1964m. Portugalijoje įkurta kompanija, 65proc. savo gaminamų plytelių eksportuojanti į 70 šalių. Jos išskirtinis bruožas – aukšta kokybė ir didelis plytelių pasirinkimas, patenkinantis tiek privačių interjerų, tiek visuomeninių patalpų savininkų poreikius.

BENETTI – nuo 1986m. veikianti ispanų kompanija, kurios pagrindinė plytelių gamybos siekiamybė – kokybė. Benetti pasižymi itin didele plytelių gausa ir siūlo galimybę kiekvienam užsisakyti plyteles pagal savo poreikius, net jeigu tokios plytelės jų kataloge nėra.