Gamintojai

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija.

about us

GENOVA – tai sistemos iš PVC (polivinilchlorido) ir CPVC (chloruoto polivinilchlorido) vamzdžių ir jungiančiųjų detalių, surenkamos klijuotiniu būdu. Šių sistemų surinkimo technologiją, vadinamą “šaltuoju suvirinimu”, sukūrė JAV specialistai. PVC ir CPVC sistemos JAV naudojamos nuo 1962 metų. Nepažeidus eksplotacinių sąlygų, sistemų iš PVC ir CPVC ilgaamžiškumas siekia 50 metų.

Mes esame vieninteliai GENOVA atstovai Vilniuje. Kreipkitės ir padėsime išsirinkti geriausią variantą.

 

VIESSMANN – Viessmann įmonių grupė yra viena pirmaujančių šildymo ir šaldymo technikos bei oro kondicionavimo sistemų gamintojų pasaulyje. 1917 metais įkurta privati įmonė, kurioje dirba apie 11.400 darbuotojų, o apyvarta siekia apie 2,1 milijardų eurų. Viessmann įmonių grupė yra viena pirmaujančių šildymo ir šaldymo technikos bei oro kondicionavimo sistemų gamintojų pasaulyje. 1917 metais įkurta privati įmonė, kurioje dirba apie 11.400 darbuotojų, o apyvarta siekia apie 2,1 milijardų eurų.

IMMERGAS – Italijos lyderis namų ūkiui skirtų dujinių katilų: tradicinių ir kondensacinių, projektavime ir gamyboje. Immergas produktai apima daugiau nei tik kokybės, funkcionalumo ir patikimumo kriterijus. Svarbūs ir estetiniai bei dizaino aspektai. Immergas kompanija skiria daug dėmesio produkto išoriniam apipavidalinimui. Atsižvelgiant į tai, kad kokybė yra produkto vertybė, Immergas vykdo kasdieninius pakartotinius galutinio produkto patikrinimus, nors jie jau buvo vykdomi katilo surinkimo etape. Immergas patikrina vidutiniškai 10 katilų per diena tam specialiai skirtoje laboratorijoje. Patikrinamas kiekvienas aspektas, įskaitant įpakavimą, techninę dokumentaciją ir eksplotaciją. Šie pakartotiniai galutinio produkto patikrinimai yra papildoma Immergas kokybės garantija.

KERMI – vienas iš pagrindinių dušo kabinų ir šildymo technikos tiekėjų Europoje. Naujausių technologijų pritaikymas jau nuo pat „Kermi“ veiklos pradžios tapo bendrovės veiklos bei vizijos pagrindu. Dar 1972 metais buvo įrengta ir padėta eksploatuoti pirmoji automatizuota šildymo technikos konvejerinės gamybos linija.

VESBO – yra Europoje pirmaujantis prekės ženklas termoplastinėje (PP-R) vamzdynų pramonėje. VESBO® PP-R vamzdynai ir jungiamosios dalys yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagos (PP-R Tipas 3), kuri fiziškai ir chemiškai įgalina pagaminti platų produktų spektrą skirtingoms pramonės šakoms. Pagrindinis šios medžiagos privalumas, prieš PP tipus 1, 2 ir kitas termosplastines grupes- didelis smūginis tąsumas ir atsparumas aukštai temperatūrai.

SOTRALENTZ nuotekų sistemos tai 30 metų patirtis Europos rinkoje, gero išvalymo efekto garantija, eksploatacinių veiksmų minimumas, nedidelis instaliacijų paviršius. Elektros energija reikalinga esant tik ypatingoms situacijoms, kai yra būtinybė instaliuoti nuotekų siurblį. Įrenginiams suteikiama 10 metų garantija.