Tai naujausias vonios kambario įrangos ir keramikinių plytelių salonas, kuriame prekiaujama žinomiausių ir populiariausių Europos gamintojų: Ravak, Laufen, Ideal Standard, Keramag, Kolo, Jika, Villeroy&Boch produkcija. Šis salonas išsiskiria tuo, kad jame vienoje vietoje sukoncentruota įdomiausi, išskirtinio dizaino ir įprastų serijų akcijiniai prekių pasiūlymai. Didžiają dalį prekių galima įsigyti praktiškai tą pačią dieną. Klientams siūloma patogi prekių pristatymo į namus paslauga. Taip klientas išvengia prekių sugadinimo kelyje rizikos, nes didžioji dalis prekių yra didelių gabaritų, sunkios ir dūžtančios.

Salono ekspozicijoje dizaineriai ir individualūs pirkėjai vienoje vietoje gali pamatyti, paliesti, didžiausių Europos gamintojų produktų kokybiškumą, praktiškumą ir technologines naujoves.

Ravak gamintojai savo produkciją pateikė naujos koncepcijos ekspoziciniame stende, kur labai kompaktiškame plote sukomplektuotas maksimaliai galimas produkcijos kiekis (vonios, dušo kabinos, maišytuvai, baldai, sanitarinė keramika). Kituose stenduose eksponuojami naujausi Jika, Laufen, Kolo, Keramag, Gustavsberg, Villeroy&Boch, Paa, Blu keramikos gaminiai, baldai, vonios, dušo kabinos, veidrodžiai.

Daug vietos skiriama vonios kambario detalėms, kurios kuria jaukumą  - aksesuarams. Pirkėjui siūloma Jika, Ideal standard, Décor Walter ir Emco gamintojų produkcija. Salone taip pat prekiaujama ir Lampe Berger kvapais, kurie sukurs malonią atmosferą ne tik vonios kambaryje, bet ir visuose namuose.

Be vonios įrangos salone planuojama prekiauti ir keramikinėmis apdailos plytelėmis.

Salono darbuotojai pasiruošę padėti susiorientuoti gausybėje produktų ir išsirinkti visą vonios kambario įrangos komplektą už ypač patrauklią komplekto kainą. Čia, kaip ir kituose “Muresta“ salonuose, vadybininkai gali padėti susiplanuoti, ergonomiškai išdėlioti prietaisus ir parinkti tinkamiausius produktus Jūsų vonios kambariui.

 

  • Verkių g. 44, Vilnius
  • +370 689 41811
  • deco@muresta.lt
  • Draugaukime