3 paprastų principų sistema, kaip įsirengti svajonių vonią

3 paprastų principų sistema, kaip įsirengti svajonių vonią

Daugelis žmonių svajoja apie didelį bei gražų vonios kambarį. Tačiau, kai kalbama apie jo kūrimą, dažnas žmogus susiduria su realybės jausmu, kuris kelia nerimą keliantį klausimą, kas faktiškai skiria svajonių vonios kambarį nuo "įprasto" vonios kambario. Taigi, į ką reikia atsižvelgti kuriant svajonių vonią? Šiandieną kiekvienas vonios kambarys neatsiejamai susijęs su vartotojo gyvenimo būdu bei poreikiais, kurių išpildymas būtent ir užtikrina aukštesnę gyvenimo kokybę, didesnį komfortą bei gerovę.

                                               

Tinkamo dizaino pasirinkimas bei organizuotumas
Taigi pirma kiekvienas turėtų sau užduoti klausimą: kas tinka mano voniai pagal dydį ir stilių? Kitaip tariant, kokią vonios įrangą ir baldus ketinate sutalpinti vonioje? Dydis svarbus, kad vonios erdvę išnaudoti maksimaliai praktiškai ir naudingai, žinoma atsižvelgiant į savo ir aplinkinių žmonių kasdienę rutiną. O stilius – kad pasirinkti produktai įgautų tam tikra prasmę: „klasikinį“ ir amžiną dizainą. Kadangi įvairių tyrimu rezultatais, daugelis žmonių vieną ir tą patį vonios kambarį naudoja kelis kartus per dieną nuo 15 iki 20 metų. Todėl renkantis išskirtinius produktus reiktų atsižvelgti, kad kiekvienas gaminys turi būti lengvai montuojami, naudojami bei turėti praktinės vertės. Kad rasti jums tinkamą sprendimą: pavartykite žurnalus, panaršykite internete - tikrai pasisemsite idėjų, sužinosite naujausias tendencijas, aptiksite jums priimtiniausius sprendimus ir derinius. Galbūt kreipkitės į profesionalą, kuris išsiaiškinęs jūsų poreikius galės patarti ir pasiūlys nesdandartinių sprendimų jūsų svajonių vonios kambariui – grožio ir praktiškumo derinį. Svarbu iš anksto žinoti, kokia įranga ir prietaisai jums bus reikalingi, ir pradėti jų paieškas, iš karto atkreipiant dėmesį į matmenis. Vieni sprendimai, tokie kaip vonios įranga su potinkinėmis sistemomis, reikalauja iš anksto suplanuotų paruošiamųjų darbų - vandentiekio ir kanalizacijos įvadų įrengimo, kuriuos atlikus užtenka tiesiog pastatyti prietaisą į vietą.

Teisingo charakterio kūrimas
Dizaineris Michael Sieger bendradarbiaujantis ir kuriantis jau daugelį metų vonios įrangos gamintojui „Duravit“ teigia, kad jaukumo jausmas yra labai svarbus svajonių vonios kambaryje. Jis mano, kad tai reiškia, kad vonios kambarys ilgainiui tampa būsto centru ir tampa ne tik švaros ir tvarkos vieta, bet ir erdve poilsiui ir sveikatai: "Vonios kambarys yra svajonių vonios kambarys, jei jis įsisavina šį principą, pagal kurį atveria ir iškelia vonios kambarį, kaip naują šeimos poilsio ir komunikacijos erdvę". Štai kodėl vonios kambario dizainas turėtų būti orientuotas į jaukios atmosferos kūrimą. Dizaineris mano, kad baldai atlieka pagrindinį vaidmenį "vonios kambario atmosferos kūrime, kadangi aukštos kokybės paviršiai ir medžiagos, tokie kaip: mediniai paviršiai: raudonmedis, balinta ąžuolo tekstūra, suteikia vonios kambariui gyvą šilumą ir asmenybę. Priešingai nei praustuvai ar unitazai, kurie įprastai būna baltos keramikos, ir yra tie produktai, kurie indenfikuoja kambarį kaip vonią.“ Visa tai suderinus tarpusavyje, suteikiame vonios kambariui tik tinkamą - „gyvą charakterį“.

DURAVIT L - CUBE MURESTA

Atostogų nuotaika
Svajonių vonios kambarys turėtų sukelti atostogų nuotaiką ir bandyti išsaugoti ir atkurti šį laikiną gilaus atsipalaidavimo pojūtį. Siektina gauti kuo daugiau malonumo ir atsipalaidavimo net ir mažiausioje erdvėje. Masažinės vonios, saunos tampa vis dažniaus sutinkamais produktais privačiuse voniose. Todėl sveikatingumo malonumas ir atsipalaidavimas patenkantis į privačią sferą – leidžia jais mėgautis beveik be apribojimų. Net mažose voniose, gamintojai, tokie kaip "Duravit", gali patenkinti įvairius vartotojo norus ir reikalavimus. Vonios kambarys yra intymios gyvenamosios erdvės dalis, kurioje žmonės gali šiaktiek sulėtinti greitą gyvenimo tempą ir atstatyti jėgas, taip sukuriant geresnę gyvenimo kokybę. Kitaip tariant: atostogauti savo vonios kambaryje.

Kaip įsirengti svajonių vonios kambarį Jums padės kvalifikuoti MURESTA ĮMONIŲ GRUPĖS vadybininkai:

http://muresta.lt/kontaktai/