6 Villeroy&Boch keramikos kolekcijos

Kviečiame susipažinti su šešiomis Villeroy&Boch keramikos kolekcijomis, kurių kiekviena išskirtinė ir savita. Tai tik nedidelė dalis šio gamintojo kolekcijų, plačiau teirautis mūsų salonuose.

VILLEROY & BOCH – visame pasaulyje puikiai žinoma vonios kambario įrangos gamintoja, kurios būstinė yra Metlach‘e, Vokietijoje – jau skaičiuoja 265-uosius metus. Visą šį ilgą ir permainų kupiną laikotarpį kompanijos specialistai nuolat sėkmingai kūrė naujus gaminius, naujus gamybos būdus ir naują dizainą. Kompanijos sėkmę lėmė jos gebėjimas greitai pajusti laiko dvasią ir nuspėti šios srities ateities tendencijas. Prestižiniu prekių ženklu „Villeroy & Boch” pažymėti gaminiai jau seniai garsėja nepriekaištingu pripažinimą pelniusiu dizainu bei kokybe. Nuolat pristatomos naujos išskirtinio dizaino gaminių kolekcijos byloja apie ypatingą kompanijos „Villeroy & Boch” šios srities kompetenciją. Naujovių ir tradicijų dermė – prekių ženklo „Villeroy & Boch” strategijos pamatas – yra svarbiausias 265 metus kompaniją lydinčios sėkmės garantas. Dizainas, kokybė ir papildomomis naudingomis savybėmis pasižyminčios kompanijos „Villeroy & Boch” naujovės daro gyvenimą gražesnį ir lengvesnį.
 

„Vivia“ – visapusiškas komfortas vonios kambaryje

Naujoji "Vivia" vonios kambario kolekcija iš naujo apibrėžia sąvoką komfortas. Tai išskirtinis dizainas ir originalūs priedai, kurie suteikia dar daugiau komforto. "Vivia" sujungia nesenstantį dizainą su originaliais ir funkcionaliais priedais, kurie užtikrina didesnį komfortą ir gerovę vonios kambaryje. Mūsų išrankiausi klientai tikisi, jog vonios kambario baldai ir kiti produktai, bus rafinuotai funkcionalūs naudojant ir laikant higienos ir grožio produktus naudojamus vonios kambaryje ir tuo pačiu metu mūsų gaminiai bus nepriekaištingo dizaino.

vivia-villeroy-and-boch-kolekcija

vivia-villeroy-and-boch-kolekcija

vivia-villeroy-and-boch-kolekcija

vivia-villeroy-and-boch-kolekcija

vivia-villeroy-and-boch-kolekcija

„Venticello“ – tobulos linijos

„Venticello“ vonios kambario kolekcijos dėmesio centre forma ir dizainas, derinamas su konstrukcijų lengvumu ir funkcionalumu. Kolekcijoje elegantiški praustuvai nuo 50cm iki 130cm ilgio, kurių briaunos aukštis tik 18mm, tačiau praktiškumą užtikrina gilus praustuvo dubuo, taip pat praustuvai plačiais kraštais patogiam daiktų laikymui. Kolekcijoje taip pat rasite subtilų, pastatomą ant baldo paviršiaus praustuvą.

Skoningai įrengti vonios kambarį padės specialiai stalviršiniams bei įmontuojamiems praustuvams pritaikytos spintelės bei laisvai pastatomi baldai. Plati spalvų gama, viso galimi devyni spalvos pasirinkimai - madinga tiek matinė, tiek blizgi pilka, neišeinanti iš mados taip pat šių dviejų rūšių balta, šviesaus medžio ar prabangaus ąžuolo bei kitų spalvų. Estiškam vonios kambariui balduose suprojektuoti stalčiai, įvairaus aukščio ir dydžio vonioje naudojamiems daiktams laikyti. Galimybė šiems baldams rinktis rankenėles iš keturių spalvų - klasikinės chromo ar ypač dabar madingų mėlynos matinės, pilkos matinės ar baltos matinės spalvų net ir menkiausias detales apjungs į bendrą visumą.

Kolekcijoje pakabinamas, bei du pastatomi unitazai iš kurių vienas, kaip ir pirmasis, montuojamas su potinkinio rėmo sistema, suapvalintomis ir plonomis briaunomis, tobulai dera prie praustuvų. Unitazai ekonomiški, ypač higieniški dėka atviro apiplovimo krašto „DirectFlush funkcija, derantys ploni unitazo dangčiai.  Taip pat galite rinktis pakabinamą ar pastatomą bidė.

enticello-kolekcija-villeroy-and-boch

enticello-kolekcija-villeroy-and-boch

enticello-kolekcija-villeroy-and-boch

enticello-kolekcija-villeroy-and-boch

enticello-kolekcija-villeroy-and-boch

„Octagon“ – precizikos šedevras

Laisvai pastatomas praustuvas "Octagon" kartu su kolonos formos baldu, aptrauktu natūralia oda. Tai novatoriškas ir prabangus produktas. Praustuvas "Octagon" interjerui suteikia išskirtinę prabangą tiek dėl medžiagų, kurios panaudotos gaminant šį praustuvą, tiek dėl dizaino. Tik dėka naujosios „Villeroy & Boch“ patentuotos medžiagos „TitanCeram®“ ir novatoriškų gamybos procesų, dizaineris Kai Steffan galėjo išgauti ypač tikslias briaunas ir kampus, išlaisvinti savo fantaziją ir sukurti aštuonkampės žvaigždės ir deimanto formos praustuvo dubenį.

octagon-praustuvai-villeroy-and-boch

octagon-praustuvai-villeroy-and-boch

octagon-praustuvai-villeroy-and-boch

„Artis“ – nepriekaištingos formos

 „Artis“ kolekcijos ant stalviršio pastatomi praustuvai. Kolekcija išsiskiria dėka nepriekaištingos, novatoriškos keramikos. Aptakių formų, ypač plonomis briaunomis praustuvai yra keturių formų: apvalūs, ovalūs stačiakampio ir kvadrato. Dėka gilaus dubens kolekcijos praustuvai pasižymi ypatingu patogumu ir funkcionalumu. Visi „Artis“ kolekcijos praustuvai pagaminti iš „TitanCeram®“ medžiagos ir gali būti dviejų spalvų „White Alpin“ ir „StarWhite“. Siekiantiems individualizuoti vonios kambario interjerą.

TitanCeram®“ – novatoriška medžiaga, kurios gamyboje atsispindi 265 metų kompanijos „Villeroy & Boch“ patirtis. Ši medžiaga suteikia galimybę gaminti ypač tikslių formų keramikos produktus, plonomis sienomis ir stulbinamai tiksliomis briaunomis. Specialus „TitanCeram®“ gamybos procesas ir molio, kvarco, špato ir titano oksido derinys, naudojamas gamyboje, dizaino prasme perkelia produktus į naują lygmenį.

villeroy-and-boch-artis

villeroy-and-boch-artis-1

villeroy-and-boch-artis-2

„Squaro Infinity“ – individualūs dušo sprendimai

„Villeroy & Boch” kompanija pristato „Squaro Infinity” kolekcijos dušo padėklus pagamintus iš patentuos „Quaryl®” medžiagos, kurios dėka padėklai gali būti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir išpjauti reikiamo dydžio ar formos milimetrų tikslumu. Ši galimybe išlaisvina architektų ir namų savininkų fantaziją projektuojant nestandartines dušo erdves ar atsižvelgti į netikėtus kampus. Kuriant absoliučiai vientisą vonios kambario interjerą šie dušo padėklai yra penkių spalvų: antracito, pilką, rudą, kreminę ir baltą.

villleroy-and-boch-squaro-duso-padeklas

villleroy-and-boch-squaro-duso-padeklas

„Squaro Prestige” – unikali kiekviena vonia

Dabar yra naujas vardas apibūdintais išskirtinę vonios prabangą, tai – „Squaro Prestige“. Rankų darbo, laisvai pastatoma vonia, kuri kiekviena bus unikali dėka medžio lukšto apdailos plokštės. Elegantiška vonia, ieškantiems išskirtinių produktų vonios kambariui.

villleroy-and-boch-squaro-prestige-vonia

villleroy-and-boch-squaro-prestige-vonia