Laisvė – tai sielos būsena. Laisvai pastatomos RAVAK vonios

Ženkite naują žingsnį, taisykles kurkite patys. Statykite vonią ten kur patinka, nevaržykite savęs. Atsipalaiduokite laisvai statomose voniose RAVAK

 

Tai nesenai pristatyta nauja laisvai pastatomų vonių kolekcija - FREEDOM. Šios vonios iškart tampa vonios kambario akcentu, kuris suteikia ne tik komfortą maudynių metu, bet ir naujų įspūdžių, naujų jausmų. Išsirinkite labiausiai patinkančią formą: priprastą ovalo formą (Freedom O), ar tikslesnes labiau išreikštas, aštresnes, tiesesnes (Freedom R). Statykite vonią ten kur ji galės labiausiai atsiskleisti savo grožiu ir mėgaukitės vonios suteikiamais malonumais.

RAVAK MURESTA LAISVAI PASTATOMA VONIAravak maišytuvas iš grindų muresta

RAVAK Jums siūlo tik gerai iki smulkiausių detalių apgalvotus gaminius. Ši efektinga iš lieto akrilo pagaminta vonia taip pat nėra išimtis, prie jos derės į grindis montuojamą maišytuvą puikiai derantis su vonios dizainu ir vonios kambaryje sukurs harmoningą visumą.

Šias vonias galite pamatyti ir įvertinti jų grožį salone „MurestaDECO“  įsikūrusiame antrame UNIDECO aukšte -Verkių g. 44 bei „Muresta“ Ukmergės g.285 esančiame salone.