ACO naujienos vonios kambariui

ACO nuolatos tobulina savo gaminių asortimentą ir klientams pateikia originalius sprendimus. Šiemet didžiausioje pasaulyje santechnikos, šildymo ir oro kondicionavimo parodoje ISH 2015 ACO taip pat nenusižengė savo tradicijoms ir visuomenei pristatė naujo dizaino Walk-in Therm sprendimą vonios kambariui. Dušui skirta sistema neliko nepastebėta ir buvo apdovanota vienu prestižiškiausių dizaino apdovanojimų Red Dot 2015, skiriamu tik aukščiausius dizaino, kokybės ir novatoriškumo reikalavimus atitinkantiems gaminiams.

duso sistema aco

walkin duso sistema aco

ACO Walk-in Therm drenažo sistema

ACO Walk-in Therm – tai beslenksčio drenažo sprendimas dušui. Sistemą sudaro nerūdijančiojo plieno vonelė su trapu, uždengiama dailiomis ir tvirtomis iš medžio ir plastiko kompozito pagamintomis grotelėmis. Grotelės gaminamos iš drėgmei atsparaus plastiko ir medžio kompozito, savo išvaizda primenančio medį. Galimi du grotelių spalvų variantai: Timber arba Coal. Timber savo išvaizda primena lapačio ir tikmedžio spalvas. Coal – malonus akiai antracito spalvos atspalvis, derantis su baltos, šviesiai pilkos ar skalūno spalvos grindimis. Duše grotelės ne tik kuria prabangos įspūdį, bet ir švelniai masažuoja pėdas

showerdrain walkin spa

moderni duso kabina

shower drain lightline pro

duso kabina be padeklo

Dar daugiau galimybių su ACO Lightline Pro

Siekiantiems išsiskirti ACO siūlo novatorišką LIghtline Pro apšvietimo sistemą dušo zonai. Į nerūdijančiojo plieno profiliuotį integruotas LED modulis yra visiškai saugus, todėl gali būti naudojamas net ir ten, kur nuolat teka vanduo. Šilto arba šalto baltos atspalvio apšvietimo elemento ilgiai atitinka Walk-in Therm grotelių ilgius, todėl abi sistemos darniai dera.

aco duso sistemos

aco drenazo sistema dusui

showerdrain walkin

walkin duso sistema

ACO Lightline Pro dizainas taip neliko neįvertintas. Septynių narių vertinimo komisiją įtikinusi vonios kambario grindų apšvietimo sistema buvo apdovanota prestižiniu Iconinc Award 2015 apdovanojimu.

Daugiau informacijos: www.aco.lt