AXOR vandens maišytuvų 2017 m. kolekcijos išskirtiniam vonios kambariui ir virtuvei

„AXOR“ – tai dizaino ir technologijų tobulumas

„Muresta“  pristato naujausias „AXOR“ prekinio ženklo vandens maišytuvų kolekcijas išskirtiniam vonios kambariui ir virtuvei!

Gamintojo „Hansgrohe Group“ prekinio ženklo „AXOR“  produktai skirti ieškantiems prabangos ir tobulumo. Unikalios vonios kambario kolekcijos ir vienetiniai šedevrai, kurie išsiskiria aukščiausio lygio estetiniais ir technologiniais sprendimais. Kai kurie iš jų tapo vonios kambario klasika. Visa tai atitinka „AXOR“ koncepciją – „Form follows Perfection“: produkto kūrimo procesas baigiasi tik tuomet, kai rezultato pagerinti nebegalima. Jau daugiau nei dvidešimt metų „AXOR“ bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais dizaineriais ir architektais, tokiais kaip Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, Phoenix Design, Front Design, Nendo ir kitais. Daugybė „AXOR“ produktų yra gavę tarptautinius dizaino apdovanojimus.

Jūs galite įvertinti ir rinktis gaminius iš šių naujausių 2017 m. „AXOR“ vandens maišytuvų kolekcijų, sukurtų kartu su „Phoenix Design“ dizaino studija.

„AXOR Uno“ – tobulas puristinis dizainas

Naujos „AXOR Uno“ kolekcijos akcentas yra vamzdžiai – seniausias pasaulyje vandens perdavimo būdas. „AXOR Uno“ sukurta pagal bekompromisinį puristinio dizaino principą: du idealiai apdirbti cilindrai sujungti stačiu kampu. Pristatomi dviejų tipų čiaupai ir rankenėlės – tiesios griežtos formos arba švelniai išlenktos. Aiškūs kontūrai ir teisingos proporcijos sukuria ypatingą aurą, atrodo solidžiai ir elegantiškai bet kurioje aplinkoje. Specialūs spalvoti paviršiai vonios kambariui suteiks dar daugiau prabangos spindesio.

AXOR vandens maišytuvų 2017 m. kolekcijos

AXOR vandens maišytuvų 2017 m. kolekcijos

 

„AXOR Montreux“ – tobulumas detalėse ir autentiškumas. Jokių kompromisų...

Priminimas apie iškilią epochą, augančios gerovės ir modernizacijos laikus. „AXOR Montreux“ –  vonios kambario ir virtuvės kolekcija sukurta pagal pirmųjų pramoniniu būdu gaminamų čiaupų stilių. „AXOR Montreux“ simobolizuoja autentiškumą ir technikos progresą. Klasikinės formos ir detalės charakterizuoja XX a. pradžios stilių. Produktai atitinka pačius aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus.

AXOR vandens maišytuvų 2017 m. kolekcijos

AXOR vandens maišytuvų 2017 m. kolekcijos