Dušo įranga „Croma 280“ – „Muresta“ salonuose

„Hansgrohe“ – tai vokišku profesionalumu pasižyminti kompanija, kuri gamina produktus skirtus voniai. „Muresta“, atstovaujanti šią gamintoją Lietuvoje, siūlo savo salonuose įsigyti šios Vokietijos kompanijos gaminius ir džiaugtis išskirtine kokybe bei dizainu. Šį kartą tai – populiariausios dušo įrangos kolekcijos „Croma“ naujiena „Croma 280“ serija.

 

„Croma 280“ dušo produktų serija jau „Muresta“ salonuose

Remiantis vartotojų elgesiu, matoma, kad „Croma“ yra populiariausia „Hansgrohe“ dušo įrenginių kolekcija. Tai rodo, kad itin mėgstamos yra didelio skersmens viršutinės dušo galvos. „Croma“ kolekcijos yra išskirtinės būtent šiuo patogiu akcentu. Todėl, atsižvelgdama į vartotojų poreikius, „Hansgrohe“ pristato naujausią „Croma 280“ seriją, išsiskiriančia ypač didele dušo galva – net 280 mm skersmens.

Šiai ypatingai serijai būdingas ilgaamžiškumą garantuojantis metalas bei tikslios ir švarios linijos. Malonų ir švelnų pojūtį sukuria tai, kad duše vanduo maišomas su oru, todėl jis mažiau taškosi. Be to, šią seriją galima derinti su „EcoSmart“ technologija, kurios dėka vandens bus sunaudojama vos 9 litrai per minutę – tai net du kartus mažiau, nei standartiniuose modeliuose.

„Hansgrohe“ išskirtinė „Croma 280“ serija – tai puikiausias pasirinkimas, siekiant komforto. Šią kolekciją galima įsigyti „Muresta“ salonuose Vilniuje, kuriuose prekiaujama žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija.