Dušo laikiklis ir tvirta rankena įsikibti – „Hansgrohe Unica Comfort“

„Muresta“ salonuose galima įsigyti išskirtinius „Hansgrohe“ kompanijos produktus. Inovatyviausius techninius sprendimus siūlanti vokiečių gamintoja pateikia vartotojui „Unica Comfort“ dušo laikiklį.

 

„Hansgrohe Unica Comfort“ – dušo laikiklis ir tvirta rankena įsikibti viename

„Unica Comfort“ išrastas dušo vamzdis šį sykį tarnauja naujai, ne tik kaip rankinio dušo laikiklis, bet taip pat, kaip tvirta rankena įsikibti. Ši rankena yra sertifikuota „TÜV Süd“. Šlapios grindys nebekelia grėsmės, nes rankena užtikrina saugumą vonioje.  25 mm skersmens žalvariniai vamzdžiai atlaiko iki 2000 niutonų arba 200 kilogramų svorio apkrovą. Be to, skersinis yra padengtas neslidžiu plastiku ir tai leidžia pasirūpinti kojomis. Ši versija tinka ir vonioms, nes yra integruota šampūno lentynėlė.

„Hansgrohe Unica Comfort“ – dušo laikiklis ir tvirta rankena įsikibti viename

Šis kompaktiškas „Unica Comfort“ dušo vamzdis parduodamas „Muresta“ salonuose Vilniuje. Salonų tinklą jungianti įmonė prekiauja daugeliu „Hansgrohe“ gamintojos produktų ir siūlo platų vonios santechnikos pasirinkimą. Juose erdviose ir gausiose ekspozicijose lengvai atrasite tai ko ieškote, o visą reikalingą pagalbą suteiks profesionalūs konsultantai.