Išskirtinio stačiakampio dizaino vonios kambario kolekcija „Vero Air“ – „Muresta“ salonuose

„Muresta“ salone jau galima įsigyti „Duravit“ santechninės keramikos. „Duravit AG“, vokiečių gamintoja iš Švarcvaldo (Black forest) regiono, siūlo nepriekaištingos vokiškos kokybės vonios kambario įrengimui skirtus produktus. Ieškantys išskirtinio dizaino gali rinktis iš „Vero Air“ vonios kambario kolekcijos, nuo 2001 metų papildžiusios „Duravit“ asortimentą, kurios produktai išsiskiria stačiakampio dizaino formomis. Šioje kolekcijoje dera naujausi techniniai pasiekimai su nepamirštamu originaliu dizainu. „Vero Air“ vonios kambario kolekcijoje galima įsigyti elegantiškus praustuvus, vonios baldus, unitazus ir bidė bei patogias ir funkcionalias vonias.

 

Išskirtinio stačiakampio dizaino vonios kambario kolekcija Vero Air – Muresta salonuose

„Vero Air“ praustuvai pasižymi aiškia geometrija. Aptakūs paviršiai, maži ir tikslūs išlenkimai, optimizuotos proporcijos ir ploni kraštai sukuria elegancijos ir lengvumo įspūdį. Praustuvai gali būti komplektuojami su „Vero Air“ baldais, kurie idealiai atitinka šios serijos individualumą. Specialiai „Vero Air“ praustuvams užsakomos patobulintos ir preciziškai priderintos „Vero Air“ spintelės. Stilingos chromuotos metalinės kojos puikiai pabrėžia „Vero Air“ keraminių praustuvų proporcijas ir stilių. Aptakių formų kojų aukštis yra reguliuojamas.

Išskirtinio stačiakampio dizaino vonios kambario kolekcija Vero Air – Muresta salonuose

Geometriškai tiksliu ir tuo pačiu harmoningai apvaliu dizainu pasižymintys „Vero Air“ unitazas ir bidė yra stačiakampio formos, tačiau apačioje stačiakampis apvalėja ir virsta į ovalą. Unitaze integruota naujausia Rimless® technika. Ergonomiškai suprojektuotas unitazo dangtis labai paprastai nuimamas išvalymui. Šios serijos unitazus galima užsakyti su antibakteriniu „HygieneGlaze“ paviršiumi ar su higieninio dušo funkcija sukomplektuotu dangčiu „SensoWash® Slim“.

Išskirtinio stačiakampio dizaino vonios kambario kolekcija Vero Air – Muresta salonuose

„Vero Air“ vonios, pasižyminčios idealaus stačiakampio forma, yra net kelių versijų: laisvai stovinčios, sieninės ar kampinės. Joms būdingas besiūlis akrilinis uždengimas, pabrėžiantis vonios dizaino harmoniją, ir itin ploni 55 mm vonios kraštai, kurie vonios viduje suteikia daug daugiau erdvės. Visos vonios gali būti užsakomos su šoniniu arba dugniniu vandens pripilimu. Siūlomos versijos su masažine oro sistema, LED apšvietimu ir garso sistema. Vonias galima užsakyti ir su baldiniu uždengimu.

Išskirtinio stačiakampio dizaino vonios kambario kolekcija Vero Air – Muresta salonuose

„Vero Air“ – tai viskas, ko reikia Jūsų komfortui ir poilsiui.