Knyga apie santechniką SANTECHNIKO VADOVAS jau visuose MURESTA salonuose

Visuose „Muresta“ salonuose galima įsigyti knygą SANTECHNIKO VADOVAS . Tai didžiausia Baltijos šalyse mokomoji-praktinė knyga. Knygoje „Santechniko vadovas“ pristatomi naujausi šildymo, vandentiekio bei vėsinimo sprendimai, technologijos ir medžiagos, apžvelgiami inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo klausimai, išsamiai pateikiama informacija apie nuotekų, drenažo ir vandens šalinimo sistemas.

 

Knyga apie santechniką Santechniko vadovas jau visuose Muresta salonuose

„Santechniko vadovas“ – tai didžiausia knyga apie santechniką Baltijos šalyse. Ji leidžiama 4-iomis kalbomis (lietuvių, latvių, estų, rusų) ir skirta 5 šalims (Lietuva, Latvija, Estija, Rusija, Ukraina).

Ypatingas dėmesys knygoje skiriamas ekologijos ir energetinių resursų taupymo problemoms spręsti, patalpų temperatūros reguliavimo bei vandens tiekimo inovatyvioms valdymo sistemoms. Taip pat moderniems pastatų šildymo būdams, lietaus vandens šalinimui nuo stogų ir terasų bei apželdintų stogų. Leidinyje pristatomi praktiniai pirmaujančiųjų Europoje santechnikos, šildymo, vėsinimo bei nuotekų sistemų gamintojų sprendimai.

Knyga apie santechniką Santechniko vadovas jau visuose Muresta salonuose„Santechniko vadovas“ parengtas konsultuojantis su Lietuvos santechnikų asociacijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Norvegijos santechnikų asociacijos ir didžiausių Europos santechnikos bei šildymo sistemų gamintojų atstovais.