Lampe Berger kvapų lempos

Mūsų salonuose „Vonios dizaino namai“, „Eldoris“ bei „Muresta“ galite įsigyti unikalias Lampe Berger prancūzų lempas, kurios ne tik suteikia aromatą namams, bet ir valo orą. Ilgai išliekantys aromatai, sukurti garsiausių prancūzijos parfumerių, o Berger lempų dizainas - geriausių pasaulio dizainerių bei menininkų. Norėtume plačiau supažindinti su šių lempų išskirtinumais.

Lampe Berger prekės ženklas Baltijos šalyse pažįstamas palyginti neseniai, bet jis jau daugelį metų yra lyderis pasaulinėse rinkose, užimantis aukštą vietą savo srityje Europos, Kanados, Amerikos, Azijos, Rusijos ir kitose rinkose.

Kasmet parduodama daugiau nei 5mln. litrų Aromatų namams ir mažiausiai 800 000 lempų 56 šalyse ir 8 000 pardavimo vietose pasaulyje. Lampe Berger Paris visada buvo ir yra tik Prancūzijos įmonė su vieninteliu fabriku, esančiu Prancūzijoje, Normandijos regione, Bourgtheroulde.

Susipažinkite plačiau su šia kompanija:

 

PRADŽIA

Spręsdamas tuo metu opią problemą – įvairių infekcijų, įskaitant sepsį, paplitimą ligoninėse – vaistininko asistentas-technikas MAURICE BERGER sukūrė katalizinės difuzijos sistemą, ir savo išradimui, pareikalavusiam kelių metų darbo įtraukiant kitus mokslininkus, 1898 metų birželį gavo patentą. Ši technologija, išvalanti orą uždarose patalpose, netrukus buvo pradėta naudoti ir asmeniniais tikslais.

AIR PUR System 3C® ir veikimas

Tuo metu, kai daugėja abejonių dėl aplinkos ir oro, kuriuo mes kvėpuojame, kokybės, Lampe Berger Paris siūlo technologiją, kurios esmė yra AIR PUR System 3C® dagtis, gavusi šešis tarptautinius patentus. Dagtis sudaryta iš tauriųjų metalų – platinos ir keramikos. Naudojant ją su LB skysčiais, vidaus patalpų oras yra švaresnis ir šviežesnis nei naudojant bet kurią kitą iki šiol sukurtą sistemą.

Dėl šios meistriškos higieninės lempos savybių galite ne tik išvalyti orą patalpose, bet ir sukurti savo namuose individualią nuotaiką bei aromatą, taip pat pasirinkti Jūsų skonį atitinkančio dizaino lempą, papuošiančią Jūsų interjerą.

lampe bernger lempos

kvapu buteliukai namams

lampe berger kvapu lempos

Katalitinė lempa per 20 minučių kokybiškai išvalo maždaug 10m² plotą orą bet kokiame interjere, taip pat panaikina nemalonius kvapus, pavyzdžiui, cigarečių dūmų, specifinių valgių (česnakų, svogūnų, žuvies gaminimas), naminių gyvūnų ir kt. Taip pat stabdo infekcijų, virusų plitimą patalpoje, stabdo pelėsio plitimą drėgnose patalpose, taip pat šviežina pastovėjusį orą.

Žiūrėkite video, kaip naudoti Lampe Berger lempas:

Kokybė

Daug dėmesio ir nuolat skiriama kokybės rodikliams. Sudėtinės dalys, iš kurių sudarytos LB kvapiosios medžiagos, atitinka nustatytus vidinius standartus, kurie yra griežtesni už Europos ir Amerikos keliamus farmakopėjos (IFRA) reikalavimus. Nepriklausomoje laboratorijoje reguliariai atliekami kokybės testai, tikrinant kiekvienos naujos kvapniosios medžiagos garus, susidarančius difuzijos metu, kad juose nebūtų anglies monoksidų arba BTEX ar bet kurių kitų sveikatai kenksmingų medžiagų. Kuriant kvepalus, naudojamos jau gerai žinomos ir patikrintos sudėtinės dalys. Taip pat sudėtyje naudojamas vanduo, gautas atvirkštinės osmozės proceso metu, toks vanduo yra unikalus savo švarumo laipsniu ir jo sudėtyje išsaugotu mineralų kiekiu.

Griežta kokybės kontrolė yra svarbi garantija žmonėms, kuriems rūpi geras oras ir jo kokybė, oras, kuriuo mes kvėpuojame.

Kompanija gali užtikrinti, kad bus panaikinti nemalonūs kvapai, oras kokybiškai švarus ir prietaisą naudoti saugu tik tuo atveju, jei AIR PUR System 3C® dagtis naudojama kartu su Lampe Berger aromatais namams arba Funkciniu skysčiu. Naudojant dagtį su kitais kvepalais, galima jį sugadinti arba žymiai sutrumpinti jo tarnavimo laiką.

kvapu lempos

Kuriant kvepalus, kompanijai labai svarbu užtikrinti jų nepriekaištingą kokybę, naudojant aukščiausios kokybės žaliavą, taip pat pakankamą aromatų namams įvairovę, kad kiekvienas jų naudotojas galėtų išsirinkti jo skonį labiausiai atitinkantį. Gautieji aromatai kvepia natūraliai, taip pat skiriasi nuo masinės rinkos kvepalų.

Lempos

Lampe Berger lempos gaminamos įvairiausių stilių variacijų, dizaino, naudojant aukštos klasės žaliavas, pavyzdžiui, Limoges (Limožo) porcelianą, satino stiklą, prabangų krištolą, keramiką, molį, Murano stiklą.

lampe berger vonios dizaino namai

kvapu buteliukai

Kad kolekcija, kurią sudaro daugiau nei 100 skirtingo dizaino lempų, būtų reguliariai papildoma, su prekės ženklu kasdien dirba keli dizaineriai iš skirtingų aplinkų. Kasmet sukuriama vidutiniškai 15 naujų modelių, ir sukurti vieną modelį trunka mažiausiai 18 mėnesių.

Nepriklausomai nuo lempos modelio ar dizaino, jų visų funkcija yra vienoda, bet niekas nenuginčys to, jog tai gali tapti itin stilingu interjero aksesuaru.

Kvapai

Net neabejojame, jog mėgstantys aplink save jausti vaisių, gėlių, saldžius, gaivius kvapus ras sau tinkantį aromatą, nes rinktis galima iš daugiau nei 50 skirtingų rūšių aromatų, kuriuos 4 kartus metuose papildo naujais kvapais.

Parsisiųsti lentelę su viršutinių, vidurinių ir žemutinių natų kvapų lentelėmis.

lampe berger

Papildomai

Yra galimybė įsigyti ir Parfum Berger kvapų pagaliukus stikliniame inde bei kvepiančias keramikines gėles, kurios papuoš jūsų interjerą. Neliks pamirštas ir jūsų automobilis – tam specialiai sukurta kvepianti žvaigždė, tvirtinama prie ventiliatoriaus grotelių.

kvapu pagaliukai muresta

keramikine kvepianti roze

kvapukas masinai

Kvapų pagaliukai, keramikinės gėlės ir mašinų kvapai yra kaip katalitinių lempų pratęsimas, kad tuo pačiu kvapu galima būtų mėgautis visuose namuose, net ir mašinoje. Produktų įvairovė leidžia mėgautis tuo pačiu aromatu visuose namuose: keramikinė rožė - vonios kambaryje, pagaliukai - miegamajame, katalitinė lempa - svetainėje ar virtuvėje.