Maišytuvams, dušo sistemoms ir vonioms RAVAK net 33 proc. nuolaida MURESTA DECO salone

„Muresta deco“ salone daugeliui „Ravak“ kolekcijos gaminių taikoma 33 proc. nuolaida. Didžiausios nuolaidos taikomos visoms „Ravak“ „Classic“ serijos dušo sistemoms ir maišytuvams, „Ravak“ voniai „Praktik“ ir „Ravak“ dušo kabinai „Pivot“. Akcija vyks 2017 m. rugsėjo 7 – 17 d.

 

„Classic“ serijos dušo stovai ir maišytuvai

Maišytuvams, dušo sistemoms ir vonioms RAVAK

Nuolaida galioja visiems „Classic“ serijos dušo stovams ir maišytuvams bei dušo sistemoms. Šie elegantiškos formos, lygaus paviršiaus ir subtilių linijų maišytuvai puikiai papildo vonios kambario dizainą.

Pasiūlymą sudaro klasikiniai, tvirtinami prie sienos ir potinkiniai vandens maišytuvai plautuvėms, praustuvams, bidė, vonioms ir dušams, taip pat ir keturios dušo sistemos. Ilgaamžė keraminė kasetė, stilingas maišytuvų dizainas – puikus pasirinkimas kiekvienam vonios kambariui.

„Ravak“ vonia „Praktik“

Maišytuvams, dušo sistemoms ir vonioms RAVAK

Didelė vonia dideliam vonios kambariui – tai prabangos ir praktiškumo derinys. Akrilinės vonios pasižymi ilgaamžiškumu, jos išlaiko savo formą – neišsikraipo ir neskilinėja. Blizgantis ir glotnus paviršius lengvai prižiūrimas ir turi antibakterinių savybių.

„Ravak“ dušo kabina „Pivot“

Maišytuvams, dušo sistemoms ir vonioms RAVAK

Kvadratinė dušo kabina „Pivot“ yra 90 cm pločio ir 190 cm aukščio su varstomomis durimis. Šis lengvas skaidraus stiklo dizainas žavi savo paprastumu ir elegancija. Reguliuojamieji profiliai leidžia koreguoti šį gaminį iki 4 cm.

Pasukę dušo duris 180 laipsnių kampu, gausite kairįjį/dešinįjį įėjimo variantą. Dušo kabina „Pivot“ įrengiama vonios kambario kampe, išklijuotame plytelėmis, ant pasirinkto padėklo arba tiesiog ant grindų su įrengtu dušo kanalu arba trapu.

33 proc. nuolaidos „Ravak“ vonios santechnikai taikoma „Muresta Deco“ salone. Ieškokite specialiais akcijos žymekliais pažymėtų prekių parduotuvėje „Muresta Deco“!