Naujausios Hansgrohe ir Axor vonios kambario kolekcijos pristatytos DIZAINO SAVAITĖS metu

2017 m. gegužės 4 d. „Muresta“ grupės salone – „VONIOS DIZAINO NAMAI“ – vyko renginys „DIZAINO SAVAITĖ“. Jo metu buvo pristatytos parodos „ISH 2017“ naujienos ir įspūdžiai bei naujausios vonios kambario ir virtuvės įrangos „Hansgrohe“ ir „Axor“ kolekcijos.

 

Naujausios Hansgrohe ir Axor vonios kambario kolekcijos

Vytautas Gurevičius, žurnalo „Centras“ vyr. redaktorius, architektams ir interjero dizaineriams pristatė „Hansgrohe“  ir „Axor“ naujienas, kurios sulaukė dėmesio ir „ISH 2017“ parodoje.

Vokietijoje, Frankfurte prie Maino, šių metų kovo 14–18 dienomis vyko viena didžiausių pasaulyje specializuota inovatyvaus dizaino vonios kambarių, energiškai efektyvių šildymo technologijų, oro kondicionavimo įrangos ir atsinaujinančių energijos šaltinių paroda „ISH 2017“. „Hansgrohe“ ir „Axor“ šiemet šioje parodoje dar kartą patvirtino, kad yra neabejotini lyderiai dušo sistemose ir pasiūlė keletą taip lauktų klasikinio dizaino maišytuvų kolekcijų.

 

Naujausios Hansgrohe ir Axor vonios kambario kolekcijos
Vokietijos kompanija „Hansgrohe”, žinoma dėl savo inovatyvių techninių sprendimų ir bendradarbiavimo su garsiausiais dizaineriais, 2017 metų Frankfurto „ISH“ parodoje didžiausią dėmesį skyrė kartu su „Phoenix Design“ sukurtoms dušo kolekcijoms.

Naujausios Hansgrohe ir Axor vonios kambario kolekcijos

„Axor“ produktai skirti visiems, kurie ieško prabangos ir tobulumo. Tai unikalios vonios kambario kolekcijos ir vienetiniai šedevrai, kurie išsiskiria aukščiausio lygio estetiniais ir technologiniais sprendimais.

Naujausios Hansgrohe ir Axor vonios kambario kolekcijos

„Hansgrohe“  ir „Axor“ gaminių ekspoziciją rasite „VONIOS DIZAINO NAMAI“ salone – „Domus Galerija“, adresu: P. Lukšio g. 32, Vilnius.