Nauji švaros standartai unitazams

Vokiečių santechninės įrangos gamintojas Duravit gali pasiūlyti unitazą, kuris atitinka visus reikalavimus, kurie būtini nepriekaištingai higienai ir komfortui. Duravit pateisina vokiškos kokybės standartą, o gamintojo unitazai ne tik yra patrauklūs pagal kainos-kokybės vertę, bet ir gavę aukščiausius svarbiausių parametrų įvertinimus: nuplovimo technikai, dizainui, komfortui, higienai. Duravit teigia, jog tai geriausias jų unitazas, kurį apibūdina šios technologijos: inovatyvi multifunkcinė higieninė sėdynė SensoWash® su dušo funkcija, o taip pat efektyvi Duravit Rimless® nuplovimo technologija. Dar viena išskirtinė Duravit naujovė – speciali paviršiaus danga HygieneGlaze®.

duravit-sensowash-dangtis

Tai ypatingai saugus, energiją taupantis ir ilgaamžis produktas maksimaliam komfortui ir higienai. SensoWash® skirtas geresnei gyvenimo kokybei. Pasinaudojus unitazu, multifunkcinė sėdynė su dušu užtikrina švelnų nusiprausimą šiltu vandeniu. Visos funkcijos lengvai valdomos nuotoliniu valdymo pulteliu. Purkštukai yra pagaminti iš aukštos kokybės antibakterinio nerūdijančio plieno. Purkštukas ir antgalis yra automatiškai išvalomi prieš ir po naudojimosi. Galima pasirinkti vieną iš trijų skirtingų dušo tipų. Intymi higiena leidžia po pasinaudojimo jaustis gaiviai ir švariai. Komfortiška higiena siūlo kruopštų plovimą su judėjimo funkciją (purkštukas juda pirmyn ir atgal) arba pulsuojančia masažine srove. Ir galiausiai Damų higiena – šilta, švelni vandens srovė plauna ir atgaivina moters intymias vietas. Vandens temperatūrą, vandens srautą ir purkštuko poziciją galima susireguliuoti. Niekas taip nevalo kruopščiai, higieniškai, natūraliai ir gaivinančiai kaip vanduo – kiekvienas SensoWash® naudotojas palieka “karališkąjį tualeto kambarį” su džiaugsmu, jausdamasis gaivus ir švarus.

Duravit Rimless® unitazo nuplovimas

Nauja Rimless technologija – tai geometrijos, skysčių mechanikos ir dizaino sėkminga sintezė maksimaliam efektyvumui. Duravit Rimless® – specialus unitazo apiplovimo lankas užtikrina inovatyvų ir efektingą nuplovimą: vanduo teka į horizontalios arkos formą ir vėliau leidžiasi vertikaliai be jokio taškymosi.

duravit-rimless

Efektyvūs nuplovimo rezultatai, užtikrinantys ir puikius higienos parametrus, garantuojami net ir su nedideliu vandens sunaudojimu, pvz.iki 4,5 litru. Atviras, lengvai pasiekiamas unitazo apiplovimo lankas užtikrina paprastą valymą, gerokai sumažina valymo laiką ir pastangas. Dar lengvesnis unitazo nuplovimas yra su specialiu WonderGliss paviršiumi. Ši papildoma danga neleidžia ant paviršiaus kauptis nešvarumams ir kalkėms.

HygieneGlaze® inovacija yra ne šiaip riboto veikimo paviršiaus danga, bet antibakterinė keramikos glazūra, kuri suteikia amžiną efektyvumą. Ji yra praturtinta metalo jonais (cinko-alavo pagrindu) ir integruota į keramikos glazūrą papildomai deginant krosnyje. Toks gamybos procesas žymiai sumažina mikrobų kiekį, o HygienGlaze ®padengiama ten kur jos reikia. Palyginus su įprastu glazūros paviršiumi, HygieneGlaze sunaikina iki 99,9% bakterijų ir mikrobų, o tai iki šiol buvo praktiškai neįmanoma.

hygiene_glaze

hygieneglaze_glazura_1500px