Plieniniams dušo padėklams nereikia teisintis

Net ir XXI amžiuje metalinis dušo padėklas nemažai daliai žmonių asocijuojasi su deformuojančiu ir keistą barškesį skleidžiančiu skardos gabalu...

Plieniniams dušo padėklams išties nelengva konkuruoti su akriliniais. Ir ne tik dėl išankstinių klaidingų stereotipų. Vienas svarbiausių akrilinių padėklų privalumų yra bortai, kurių aukštis gali siekti ir 30-40 cm. Aukšti akrilinių dušo padėklų bortai apsaugo nuo potvynių vonios kambaryje, tačiau vien tik dėl šios priežasties nesirinkti plieno dušo padėklų irgi būtų klaidinga.

Plieniniai padėklai irgi gali turėti bortus. Tačiau labiausiai jie vertinami dėl gylio ir storio... nebuvimo. Šiuolaikiniame vonios kambaryje vis labiau populiarėja atviros dušo zonos, ypač jei erdvės nėra daug. Kad vizualiai vonios kambarys būtų kuo mažiau apkrautas, santechninės įrangos specialistai ir interjero dizaineriai dažnai rekomenduoja statyti berėmio stiklo konstrukciją ir montuoti plieninį padėklą, kuris susilietų su grindų paviršiumi taip suteikdamas interjerui stilistinio užbaigtumo. Dar didesnį vizualinį efektą galima pasiekti pasirinkus ne tradicinės baltos spalvos padėklą, bet priderinus jo spalvą prie grindų – plieno padėklai šiandien gali būti įvairių spalvų.

 kaldewei plieninis duso padeklas

Nenorint apkrauti vonios kambario, dušo zoną galima iškloti ir keraminėmis plytelėmis arba mozaika, tačiau tuomet labai svarbu surasti plytelių klojimo profesionalą, kuris kokybiškai atliktų darbus. Jei klojimo darbai bus atlikti nekokybiškai, tarp siūlių gali pradėti kauptis drėgmė ir bakterijos. Su plieno padėklais šios problemos tiesiog nelieka, nes plienas atitinka aukščiausius higienos ir sanitarinius reikalavimus. Be to, ši medžiaga yra labai geras šilumos laidininkas, o tai dar vienas pranašumas prieš keramiką.

 duso padeklas plonas

Ir tai ne visos priežastys, kodėl plieniniai dušo padėklai nusipelno didesnio vartotojų dėmesio.

Pirmiausia, kaip ir plieninės vonios, padėklai yra ypatingai tvirti ir nepriklausomai nuo savo dydžio nesideformuoja. Jie atsparūs braižymui, trynimui, smūgiams, rūgščių, chemikalų (taip pat naudojamų ir kūno priežiūrai), net namų augintinio nagų poveikiui...

 plieninis duso padeklas

Kokybiškų plieninių dušo padėklų paviršius padengiamas specialiu apsauginiu emalės lydiniu. Aukščiausią emalės lydinio storio standartą - net 3,5 mm yra nustačiusi Vokietijos plieninių vonių ir dušo padėklų gamintoja „Kaldewei“. Ant tokio paviršiaus nelieka net degimo ar pelenų žymių, kas ypač aktualu, viešbučių vonios kambariams. Emalis itin atsparus šviesai bei ultravioletiniams spinduliams. Norint pamatyti blunkantį ar pilkėjantį emalį, pasak specialistų, gali tekti laukti ne vieną šimtmetį...

 juodas duso padeklas

Atskiro paminėjimo nusipelno ir dušo padėklų išmatavimai - jų yra labai įvairių, net ir 120 x 120 cm ar 100 x 180 cm. Nors ir labai tvirti, jie nėra tokie sunkūs kaip gali pasirodyti, todėl pernešimui tikrai nereikės samdyti fortepionų nešiotojų...

 kaldewei duso padeklas

Ir akriliniams, ir plieniniams padėklams svarbus paviršiaus slidumas. Akriliniai padėklai turi nelygų paviršių, ir toks kojų pėdų masažas daug kam patinka. Plieninių dušo padėklų paviršius per visą plotį vientisai padengiamas specialia vos matoma neslidžia medžiaga.

 ravak duso padeklas

Labai svarbu vonios kambaryje plieno padėklą teisingai pastatyti. Ir tikrai geriau kreiptis į profesionalą, kad ir kaip viskas atrodo paprastai padaroma.

  plonas plieninis duso padeklas

Taigi padėklą vis tiek reikės pasirinkti pačiam. Ir bet kuriuo atveju būsite teisūs. Tik jūsų pasirinkimo žaidime plieniniai dušo padėklai gali ne tik gintis, bet ir rezultatyviai pulti.