Nauja unikali plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistema „Hansgrohe“

„Muresta“, siūlanti vieną didžiausių vonios kambario ir virtuvės santechninių produktų pasirinkimą, pristato „Hansgrohe“ kompanijos inovacijas. Ši Vokietijos gamintoja yra sutelkusi daug patirties virtuvės produkcijos gaminimo srityje. Kartu su „Phoenix Design“ ji sukūrė unikalią plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistemą.

Ši sistema pasižymi aukšta kokybe, išskirtiniu dizainu ir funkcionalumu. Ją sudaro plautuvės, gaminamos iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, maišytuvai ir dviejų modelių valdymo elementai, „sBox“ įtaisas, vandens šalinimo sistema ir tvirtinimo elementai bei žarnos. Šios sistemos pagalba kasdienės ruošos darbai tampa ypač lengvi. Prie jos yra pritaikoma bet kuri iš 16 modelių „Hansgrohe“ plautuvių, prie kurių puikiai dera ir maišytuvai. Geometrinės formos, šiek tiek suapvalinti kampai, platus kraštas suteikia plautuvėms šiuolaikišką įvaizdį ir palengvina priežiūrą, be to, jas galima montuoti ant stalviršio arba po juo.

Unikali plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistema „Hansgrohe“ –  „Muresta“ salonuose

„Hansgrohe“ plautuvės yra gaminamos iš dviejų aukštos kokybės medžiagų: nerūdijančio plieno ir granito. Granitinės plautuvės siūlomos trijų spalvų: grafito juoda, akmens pilka ir betono pilka. Komplektuojami maišytuvai yra chromuoti arba nerūdijančio plieno spalvos.

Plautuvės siūlomos montavimui ant stalviršio arba iš apačios:

„sBox“ sistema: tylus, sklandus žarnos valdymas spintelėje su maksimaliu žarnos ištraukimu net iki 76 cm patogiam darbui.„Hansgrohe“ virtuvės kombinacijų sistema plautuvės zoną paverčia multifunkciniu virtuvės centru. Šią sistemą galima įsigyti „Muresta“ salonuose Vilniuje, kuriuose patogią ir funkcionalią virtuvę jums padės sukurti profesionalūs konsultantai ir dizaineriai.

O jau pamatyti gyvai galite „Vonios Dizaino Namai“ salone Domus Galerijoje