Vonios kambario kolekcija FINION – unikalumo ir elegancijos derinys

2017 m. spalio 5 d. „Muresta“ salone „Vonios Dizaino Namai“ architektams buvo pristatyta įmonės atstovaujamo prekės ženklo „Villeroy&Boch“ kolekcija „Finion“. Ši pilna vonios kambario kolekcija pirmiausia pasirodė ISH parodoje šiais metais, o Lietuvoje ji pristatyta pirmą kartą. Vonios kambario kolekcija „Finion“ pritaikoma daugybei poreikių, lanksti, subtili ir elegantiška.

 

Vonios kambario kolekcija FINION

Vonios kambarys yra viena iš pagrindinių namų erdvių, kurioje galite išreikšti savo asmeninį stilių. „Finion“ kolekcija išsiskiria aiškiomis formomis, tiesiomis linijomis, o tai suteikia Jums laisvę išreikšti savo asmenybę. Subtilus kolekcijos dizainas, aukštos kokybės medžiagos „TitanCeram“ ir „Quaryl“, pasižyminčios universalumu ir individualumu.

Vonios kambario kolekcija FINION
„Finion“ tai nauja dizainerio Patricko Frey prabangi vonios kambario kolekcija iš „Villeroy & Boch“ kurianti prabangų vonios kambarį su išskirtine vonios keramika, moderniais baldais, stilingomis apšvietimo koncepcijomis ir aukštos kokybės vonia. Su „Finion“ vonios kambarys – tai Jūsų atsipalaidavimo oazė namuose.

Vonios kambario kolekcija FINION
„Finion“ pilna vonios kambario kolekcija siūlo daug galimų derinių – trys skirtingi praustuvų tipai derinami su plačią spalvų paletę turinčiais baldais. Vonia taip pat suteikia daug dizaino laisvės, ją galima rinktis su skirtingų spalvų apdailos aksesuarais, apšvietimu ir išorės spalva pagal pageidavimą.

Vonios kambario kolekcija FINION

Įgyvendinkite savo svajonę su „Finion“.