Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos!

„Muresta“ Ukmergės g. 285 salone netrukus bus atnaujinta vonios kambario įrangos gamintojos RAVAK ekspozicija ir pristatyti naujausi kolekcijos produktai. Tad daugeliui gaminių iš esamos RAVAK ekspozicijos 2017 m. gegužės 18-31 d. taikoma 30-40% nuolaida. Šių produktų kiekis ribotas, tad nedelskite pasinaudoti akcija ir įsigykite šios kolekcijos vonias, dušo kabinas, praustuvus, vonios kambario baldus, maišytuvus ar kitą vonios kambario santechniką.

 

Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos

RAVAK pristato modernų bei praktišką, suprojektuotą iki smulkiausios detalės vonios kambarį. Kolekcijoje galima įsigyti vonias, dušo kabinas ir duris, vonias su vandens masažo sistemomis, praustuvus, vonios kambario baldus, vandens maišytuvus bei vonios kambario aksesuarus. Su šios gamintojos gaminiais sukurtame moderniame vonios kambaryje viskas yra apgalvota iki smulkmenų, pritaikant visapusiškus sprendimus.

Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos

Kolekcijos dizainas glaudžiai susijęs su meno ir estetikos pasauliu. Šios gamintojos kolekcijoje siūlomi originalūs gaminiai, atspindintys konkretaus autoriaus idėjas. Naujausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina gaminių kokybę.

Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos

„Muresta“ Ukmergės g.285 salone – didžiausia RAVAK vonių ekspozicija Vilniuje!

Erdviuose ir gausiomis ekspozicijomis pasižyminčiuose „Muresta” salonuose su profesionalių konsultantų pagalba galėsite susikurti savo poreikius atitinkantį vonios kambarį.