Plytelės salone ELDORIS / Domus Galerija
« Atgal

Plytelės

 •  namams   •  viešosioms erdvėms  •  baseinams  •  židiniams  •  terasoms  •  mozaika  •  natūralaus akmens plytelės  

Vonios kambariui

Nors dabar vonios kambario apdailai naudojama ne tik keramika, o vis dažniau renkamasi stiklą, dažus, medį ar net tapetus, vis tik, vonios plytelės išlieka populiariausiu sienų ir grindų apdailos pasirinkimu. 

Prekių katalogas

Virtuvei

Virtuvinės plytelės po truputį užleidžia savo vietą stiklui ar plokštei, tačiau didžiulis plytelių pasirinkimas visai užmiršti šios dangos tikrai neleis. Kadangi dabar virtuvė ir svetainė dažnai būna bendroje erdvėje, yra labai svarbu kuo maksimaliau sulieti šias erdves, tad turimas plytelių pasirinkimas patenkins tiek paprastą klientą, tiek dizainerį ar architektą, turintį netikėčiausių idėjų.

Mes prekiaujame šių gamintojų plytelėmis virtuvei: Elios, Bayker, Decocer, Amadis, Cevica, Natucer, Adex, Del Conca ir kt.

Prekių katalogas

Viešoms patalpoms

Praėjo tie laikai, kuomet viešoms patalpoms būdavo naudojamos paprastos, tiesiog techniškai atsparios dideliam žmonių srautui, bet niekuo dizaino požiūriu neišsiskiriančios plytelės. Restoranai, parduotuvės ir įmonių biurai ar gamybinės patalpos dabar neretai būna ne mažiau įspūdingesni už individualius namus, todėl norintiems investuoti į grožį ir praktiškumą, siūlome įvairaus kainų segmento plyteles pagal kiekvieno poreikius.

Mes prekiaujame šių gamintojų plytelėmis viešoms patalpoms: Todagres, Roca, Vives, Brennero, Fondovalle, Piemme-Valentino, Peronda, Intermatex ir kt.

Prekių katalogas

Židinių apdailai

Priklausomai nuo poreikių, židinys būna arba išskirtinis interjero elementas, arba organiškai į erdvę įsiliejantis objektas. Siūlome įvairių sprendimų židiniams: dekoratyvią mozaiką, natūralaus akmens ir rankų darbo plyteles.

Mes prekiaujame šių gamintojų plytelėmis židinių apdailai: Peronda, Ker-Av, Molduras de Marmol, Tagina, Bayker, Natucer, Elios, Piemme-Valentino ir kt.

Prekių katalogas

Terasoms

Renkantis plyteles laukui, reikia atsižvelgti į plytelių atsparumą šalčiui, mūsų klimato zonoje laukui tinka tik akmens masės plytelės, taip pat kai kurios natūralaus akmens rūšys (pvz., skalūnas). Renkantis plyteles terasoms dar svarbu kad plytelės nebūtų slidžios.

Mes prekiaujame šių gamintojų plytelėmis terasoms: Natucer, Gresmanc, Grestejo, Tagina, Roca, Favemanc, Todagres, Molduras de Marmol ir kt.

Prekių katalogas

Baseinui

Jeigu dušo kabina statoma, kaip atskiras elementas, plyteles galima rinktis kitokias nei visoje patalpoje. Jeigu statoma tik stiklinė sienelė, apdaila pratęsiama per visą sieną taip neišskiriant dušo zonos. Dažnai išskiriant dušo zoną naudojama mozaika, kas padeda lengviau suformuoti nuolydį dušo padui. Dušą galima atskirti ir stiklo blokeliais ar stiklo plytomis. Siūlomas platus stiklo ir keraminės mozaikos pasirinkimas tiek lauko, tiek vidaus baseinams.

Mes prekiaujame šių gamintojų mozaika ir plytelėmis dušo kabinoms, baseinui: Hisbalit, Mosavit, Bayker, Cinca, Ker-Av, Rosa Gres, Bormioli Rocco, Poesia ir kt.

Prekių katalogas

Kodėl mes?

1.

Mūsų salone galite įsigyti ne tik plytelių, bet ir santechnikos prekių. Kurių asortimentas itin platus. Tai itin patogu ne tik klientams, bet ir dizaineriams/architektams.

2.

Jus aptarnaus profesionalios konsultantės, turinčios ne tik techninių, bet ir dizaino žinių.

3.

Pasirinkus plyteles mūsų salone, galime nemokamai* paruošti vizualizaciją (būsimo vonios kambario vaizdą 3D erdvėje) ir plytelių klijavimo išklotines.

*Yra papildomų sąlygų

Norite peržiūrėti visą mūsų prekių asortimentą?

Prekių katalogas